Ми та майже 60 мільйонів людей у ​​всьому світі закохані в WordPress!

WordPress дав можливість малому бізнесу вийти на новий рівень, не виходячи за рамки вашого бюджету. Данна CMS дозволяє нам налаштовувати та покращувати наші веб-сайти за допомогою плагінів.

NIX Solutions, NIXsolutions,

Плагіни WordPress – чому їх варто обрати?

Основне програмне забезпечення WordPress уже розроблено з функціями, які знадобляться для створення веб-сайту, як-от налаштування зовнішнього вигляду вашого сайту, редагування сторінок веб-сайту та публікацій у блогах, а також завантаження зображень і відео. Але, звісно, ​​бракує функціональних можливостей, і саме для цього і потрібні плагіни.

Плагіни — це частини програмного забезпечення, які встановлюються на веб-сайт WordPress, щоб дозволити користувачам додавати нові функції та розширювати функціональні можливості своїх сайтів.

З приблизно 40 000 плагінів на вибір, як відрізнити хороше від поганого? Власники малого бізнесу можуть замислитися, що ж обрати для себе. Для нас в команді NIX Solutions головне — те, що може зробити ваш веб-сайт надзвичайно функціональним і елегантним, і, звичайно, безпека, простота використання та те, що дасть вашому бізнесу потрібний поштовх.

Отже, ось 5 плагінів WordPress, які ми найбільше рекомендуємо для малого бізнесу.

1.Yoast SEO

Кожен гуру цифрового маркетингу заявляв про важливість SEO для бізнесу, і вони мають рацію! Ми хочемо мати високі позиції в результатах пошуку Google, але Google стає дуже вибагливим, коли справа доходить до рейтингу сторінок на найбажанішій сторінці. Отже, головне – переконатися, що наші веб-сайти оптимізовані для SEO. Yoast SEO проаналізує ваші публікації та сторінки та підкаже, які сфери вам потрібно покращити.

2. WooCommerce

Наврядчи жоден веб-сайт електронної комерції міг би вижити без WooCommerce. Це плагін для веб-сайтів, які функціонують як онлайн-магазини. Він має повний перелік функцій, які забезпечують клієнтам легкий і безперешкодний досвід електронної комерції.

3. Інформаційна панель Google Analytics для WP

Інформаційна панель Google Analytics для плагіна WP дозволяє відстежувати ваш веб-сайт та переглядати ключові дані відвідувачів, а також докладні звіти про сторінки та публікації.

4. MailChimp для WP

Цей плагін дозволяє легко розширити список розсилки, створивши чудові форми реєстрації та легко інтегруючи їх з іншими формами на вашому сайті.

5. Beaver Builder

Як створити макети веб-сайтів без програмування? Для цього є плагін Beaver Builder. Це надзвичайно зручний інструмент конструктора сторінок із функцією перетягування, який дозволяє будь-кому створити дивовижний макет сторінки. Безкоштовна версія включає базові модулі, а преміум-версія пропонує більш розширені, включаючи готові теми, збережені, спеціальні модулі та макети сторінок.