Популярність WordPress зумовлена ​​простотою, зручністю, функціональністю та досить розширеним функціоналом, що дозволяє створити цілком багатофункціональний Інтернет-ресурс. Можливість цієї CMS можна розширити за допомогою плагінів, які пропонуються у великій різноманітності. Їх можна знайти у каталозі плагінів WP.

NIX Solutions

Огляд найнеобхідніших плагінів WordPress

WooCommerce

Для інтернет-комерції цей плагін просто необхідний. Використовуючи його, можна продавати найрізноманітніші товари та здійснювати різні варіанти оплати через інтернет-магазин.

Yoast SEO

Це — один із найкращих інструментів для SEO-оптимізації. Він допомагає створити якісний читабельний та СЕО-оптимізований контент, що ідеально взаємодіє з пошуковою системою. У WP є платна та безкоштовна версія цього плагіна.

W3 Total Cache

Щоб сайт не гальмував та швидко завантажувався, необхідно встановити плагін для кешу. Плагін W3 Total Cache сумісний із різними хостинг платформами.

Jetpack

Багатомодульний плагін, що дозволяє відстежувати продуктивність сайту та захищати його.

Key Two Factor Authentication

Важливий і життєво необхідний плагін, що захищає сайт від злому. Встановивши програму, керувати сайтом через WordPress можна буде зі смартфона.

Broken Link Checker

Плагін необхідний для пошуку битих посилань, про виявлені помилки плагін повідомляє за допомогою електронного повідомлення та на панелі інструментів.

Contact Form 7

Цей ресурс необхідний для створення та управління формами зворотного зв’язку з покупцями і клієнтами. Якщо вам потрібна оригінальна форма зворотного зв’язку без функціональних втрат сайту, обов’язково скачайте цей плагін.

Google Analytics Dashboard for WP

Щоб стежити за активністю сайту та отримувати якнайбільше інформації, найкраще скористатися плагіном Google Analytics Dashboard for WP. Цей плагін пропонує велику кількість показників.

Wordfence Security

Це найбільш затребуваний плагін, що захищає сайт від різного виду загроз. Серед функцій: відстеження та блокування загроз, моніторинг та звіт.

Imagify Image Optimizer

Для оптимізації сайту його картинок до мобільної версії не завадить плагін Imagify Image Optimizer. За допомогою нього можна зменшити і розміри самої сторінки, і розміри зображень.

Якщо вам необхідно створити повноцінний веб-ресурс, пропонуємо звернутися до IT-команди NIX Solutions, фахівці розроблять сайт на базі WordPress із встановленням усіх важливих плагінів. Ознайомитись детальніше з портфоліо спеціалістів можна на сторінці NIX Solutions reviews.